МІС пропонує
до уваги керівників підприємств та кадрових служб
Друк logo imprimer

Міжнародний інститут соціоніки пропонує:

  • повне цілеспрямоване формування нових колективів підприємств, фірм, банків та інших структур за підрозділами з урахуванням виду діяльності та питань, що вирішуються. При цьому досягається повна психологічна, інформаційна та ділова сумісність членів колективу і добір нових співпрацівників з необхідними психологічними якостями, що забезпечую значне підвищення ефективності праці в порівнянні зі звичайними колективами.
  • проведення кадрового аудити організацій, підвищення ефективності діяльності колективів, що склалися, усунення конфліктних ситуацій, консультації щодо оптимальних перестановок кадрів в умовах реорганізації.
  • визначення прихованої мотивації та лояльності персоналу, що дозволяє: виявляти нелояльних працівників; діагностувати реальне (приховане) відношення співпрацівників до фірми, її керівництва і колективу, до змісту та умов праці, до матеріального заохочення; оцінювати структуру трудової мотивації з метою добору адекватних методів стимулювання персоналу.
  • добір кандидатів на вакантні посади, особливо ключові, та формування робочого колективу під конкретного керівника з забезпеченням повної психологічної, інформаційної та ділової сумісності як з безпосереднім керівництвом, так і з колективом.
  • послуги щодо визначення типу особистості (вашої та вашого оточення) з детальними описами типів та рекомендаціями, прогнозування поведінки людей, встановлення необхідних вам відносин з іншими людьми.
  • в доповнення до вказаних робіт провадиться навчання основам соціоніки та новим методам роботи з людьми. -* на замовлення заказника забезпечується повна конфіденційність і, за необхідністю, анонімність робіт.

За 25 років роботи наші методики впроваджено в колективах понад 120 крупних підприємств, банків і фірм України, Росії, Німеччини та інших країн

Міжнародним інститутом соціоніки розроблені комп’ютерні програми, які дозволяють на основі одержаних даних моделювати ситуацію в колективі та прогнозувати результати перестановок, реорганізацій, заповнення вакансій. Ті самі програми дозволяють визначити так званий інтегральний тип колективу як одного цілого, його “характер”, особливості його взаємодії з керівництвом, коефіцієнт ефективності взаємодії для всього колективу, для будь-якого його підрозділу та для кожного члену колективу. За необхідності ми здійснюємо консультації на постійній основі, на протязі декількох років спостерігаємо на базі отриманих даних динаміку змін в колективі.

Роботи виконуються під керівництвом директора інституту О.В. Букалова, доктора філософії в галузі психології, доктора філософії в галузі соціоніки, головного редактора міжнародного науково-практичного журналу “Соционика, ментология и психология личности”.

тел: +38(044) 558-09-35; e-mail: 123@socionic.info
http://socionic.info/ru/socoffer.htmlпункт списку Мапа сайту пункт списку Контакти пункт списку Для редакторів пункт списку

RSS

2015-2021 © Соционическая библиотека - Усі права захищено
Сайт створено на SPIP
з шаблоном ESCAL-V3
Версія: 3.81.1